Profesjonaliści | InConventus Group

Profesjonaliści

InConventus to świetne miejsce dla każdego profesjonalisty!

1

Dlaczego InConventus Group to idealne miejsce dla profesjonalisty?


Łączymy niezwykłych ludzi - takich jak Ty - by angażować się w działania na rzecz budowania lepiej funkcjonującego świata.


2

Co dostaniesz od Nas?


Praca dla zróżnicowanych Klientów z branży rolniczej, dynamiczne i międzynarodowe środowisko pracy, jasna ścieżka kariery i szybki, kompleksowy rozwój. Realizujemy projekty, które przetrwają każdą pandemię oraz kryzys

3

Co możesz u nas robić?


  1. Możesz inspirować zmiany i otwierać nowe możliwości. Możesz zdobywać wiedzę, aby zostać liderką lub liderem. Możesz stać się najlepszą wersją siebie, pomagając budować lepiej pracujący świat. Dowiedz się, na co jeszcze możesz liczyć w ramach poszczególnych zespołów InConventus Group.
  2. Zrób to wszystko i jeszcze więcej
 
PROCEDURA REKRUTACJI w InConventus

 

Wypełnij formularz aplikacyjny na stanowisko, które Ciebie interesuje.

1

Etap

Jeżeli twój profil Kandydata będzie spełniał wszystkie wymagania stanowiska, na które aplikujesz – skontaktujemy się z Tobą, by umówić się na rozmowę rekrutacyjną. Sprawdzimy Twoje kompetencje. Kluczowe jest dla nas Twoje podejście do pracy i motywacja.

2

Etap

Po rozmowie rekrutacyjnej otrzymasz ostatnie zadanie rekrutacyjne, które ułatwi obu stronom podjęcie ostatecznej decyzji o wyniku rekrutacji.

3

Decyzja

W ciągu tygodnia od momentu wykonania zadania rekrutacyjnego tylko wybranych kandydatów informujemy o przyjęciu do zespołu InConventus.

Nasi Partnerzy