Akademia InConventus | InConventus Group

Akademia InConventus

SZUKAMY SUPERBOHATERÓW

Dołącz do nas!

1

Witaj! InConventus to organizacja wspierająca młodych ludzi. Dlatego przez cały rok prowadzimy rekrutacje na praktyki do wszystkich obszarów biznesowych.


Praktyki w InConventus Group to są 3-miesięczne programy kształcenia z zakresu marketingu, PR, sprzedaży, HR, analizy danych oraz badania rynków zagranicznych, montażu filmowego oraz zarządzania projektami.


2

Co dostaniesz od Nas?


Opiekę mentorów, Inspiracje zawodowe i nie tylko, Możliwość pracy z najnowszymi technologiami, Dostęp do szkoleń e-learning i baz wiedzy, Zaświadczenie o odbyciu praktyk oraz certyfikat

3

Dlaczego warto dołączyć do Akademii InConventus?


 1. Realne możliwości 
  • Dzięki pracy przy projektach dla różnych klientów masz możliwości zdobycia unikalnego doświadczenia.
 2. Młody zespół
  • 80% naszej kadry ma poniżej 35 lat, dzięki czemu młodzi ludzie świetnie odnajdują się na naszym pokładzie. 
 3. Przyjazna atmosfera 
  • Spędzamy razem sporo czasu, nie tylko w pracy, ale również w trakcie aktywności po godzinach i podczas firmowych eventów.
 4. Innowacyjny biznes
  • InConventus dąży do tworzenia rozwiązań, które zmieniają rzeczywistość i wspierają wizjonerów.
 
PROCEDURA REKRUTACJI w InConventus

 

Wypełnij formularz aplikacyjny na praktyki, które Ciebie interesują.

1

Etap

Jeżeli twój profil Kandydata będzie spełniał wszystkie wymagania praktyk, na które aplikujesz – skontaktujemy się z Tobą, by umówić się na rozmowę rekrutacyjną. Sprawdzimy Twoje kompetencje. Kluczowe jest dla nas Twoje podejście do pracy i motywacja.

2

Etap

Po rozmowie rekrutacyjnej otrzymasz ostatnie zadanie rekrutacyjne, które ułatwi obu stronom podjęcie ostatecznej decyzji o wyniku rekrutacji.

3

Decyzja

W ciągu tygodnia od momentu wykonania zadania rekrutacyjnego tylko wybranych kandydatów informujemy o przyjęciu do Akademii InConventus.

Opinie o praktykach